Районний семінар-навчання

  10 серпня відбувся семінар-навчання селищного, сільських голів та секретарів місцевих рад району, участь у якому взяли голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови районної Ради Олег Чугункін, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, заступник голови райдержадміністрації Василь Палюра.

  Під час семінару-навчання представники Оратівського районного військового комісаріату ознайомили присутніх з організацією проведення осіннього призову 2016 року на строкову службу в Збройних силах України. Фахівцями надано роз’яснення чинного законодавства з питань реалізації Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” задля забезпечення якісного виконання покладених обов’язків. Також було наголошено про переваги та престижність військової служби за контрактом в Збройних силах України та про подальшу спільну інформативну роботу щодо набору до військової служби за контрактом, сприяючи та допомагаючи цим зміцнювати сильну українську армію. Підводячи підсумки розгляду даного питання, голова районної ради Галина Лошак зазначила, що співпраця представників місцевих рад з військовим комісаріатом є найголовнішою роботою сьогодення з виконання священного обов’язку – захищати нашу країну, але якщо бути байдужим, бездіяльним та безвідповідальним у цьому напрямі, то це означає – вчинити злочин проти своєї держави.

  Обговорили під час семінару питання децентралізації та посилення активності процесу добровільного об’єднання громад.

  Начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Марчук проаналізував стан виконання місцевих бюджетів.

  Про проведення заходів з контролю за технічним станом теплоенергетичного обладнання суб’єктів господарювання повідомив старший інспектор інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області Вадим Гнатюк. Він зауважив на тому, що з наближенням опалювального сезону необхідно провести підготовку до даного періоду згідно чинних правил. З метою сталої та економної роботи  інспекція Держенергонагляду пропонує безкоштовне обстеження систем теплопостачання та теплоспоживання щодо визначення технічного стану, режимів постачання або споживання теплової енергії тощо. Також інспекцією Держенергонагляду проводяться заходи з державного енергетичного нагляду лише за ініціативи самих суб’єктів господарювання, а саме, при надходженні письмових звернень від підприємств та організацій.