Ремонт доріг – найголовніше завдання

  18 вересня голова районної Ради Галина Лошак провела робочу нараду, у якій взяли участь керівник філії “Погребищенський райавтодор” Василь Янчук, голова Оратівської ОТГ Ігор Барський, керівник ТОВ “Шляховик МКІ” Сумбат Оганесян.

  Учасниками наради було розглянуто питання ремонту доріг у районі та селищі Оратів. “Одним із основних завдань нашої роботи є ремонт доріг”, - такими словами розпочала нараду Галина Василівна.

  Під час наради акцентовано було на питаннях укріплення дороги від Медівки до Великої Ростівки, що пролягає через поля. У непогоду жителі сіл не можуть цією дорогою добиратися і змушені їздити іншою дорогою з кращим покриттям. А це - більша відстань, що несе за собою і більші витрати.

  Також вивчалось питання подальшого ямкового ремонту ділянки Р-17 від Оратова до Якимівки. Василь Янчук запевнив, що будуть здійснені на цьому дорожньому відрізку відповідні роботи. Нині там призупинені роботи з об’єктивних причин.

  У Оратові ТОВ “Шляховик МКІ” ремонтує дві селищних вулиці Садову та Космонавтів, а також планує найближчим часом продовжувати роботи на частині вулиці Подільська, при в’їзді в населений пункт.