Ремонти доріг

  Добрі дороги не тільки мрія кожного жителя району, але й одне із основних щоденних завдань у роботі керівництва району: щоб дороги у регіоні мали більш-менш задовільний  стан.  

  Нещодавно відремонтовано дорогу від села Оратів у напрямку до Іллінецького району. Минулого тижня розпочали ремонтні роботи на відрізку дороги Р-17 біля селища Оратів. Проводять ямковий ремонт працівники Оратівської дільниці Погребищенського райавтодору. Також заплановано відремонтувати  дороги від Якимівки до Плискова, від Оратова до Монастирищенського району та інші.

  Із початку року під контролем голови районної Ради Галини Лошак питання ремонту ділянки дороги, що пролягає через Новоживотів та Якимівку. Для кращого вивчення питання відбулася не одна зустріч із керівниками обласної дорожньої служби.  Районною Радою виділено 1 млн.грн. на ремонт. Тут залучені кошти (300 тис.грн. ) сільських бюджетів, але є надія на залучення коштів із державного бюджету за сприяння народного депутата України Руслана Демчака.  На даний час розробляються зміни до проектно-кошторисної документації по виконанню дорожніх робіт.

  ( Із сайту районної Ради)