Робоча нарада із селищним, сільськими головами

 28 березня голова районної Ради Галина Лошак та голова РДА Олег Чугункін провели нараду із селищним, сільськими головами. У нараді взяли участь військовий комісар району Валерій Адісевич, керівник служби у справах дітей РДА Тетяна Поліщук та завідуюча архівним відділом РДА Світлана Ходзіцька.

  Під час наради обговорили важливі питання, що потребують першочергового вирішення за участю місцевих рад. Зокрема, про питання щодо організації та проведення весняного призову юнаків до лав Збройних Сил України проінформував військовий комісар Валерій Адісевич. Керівник служби у справах дітей Тетяна Поліщук запропонувала активізувати роботу опікунських рад при сільських радах. Разом з тим, для поліпшення роботи з соціально-незахищеними сім’ями Тетяна Павлівна запропонувала створити у районі посади регіональних соціальних фахівців.  Світлана Ходзіцька проінформувала про порядок та стан ведення діловодства органами місцевого самоврядування.

  Голова районної Ради Галина Лошак повідомила учасників наради про проведення ремонтних робіт на дорогах загального значення у 2018 році. Закликала очільників територіальних громад проводити необхідні весняні заходи з благоустрою у населених пунктах.

 За результатами наради було дано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.