Робоча поїздка до сільських соціальних об’єктів

  7 листопада голова районної Ради Галина Лошак та заступник голови РДА Людмила Волощук  здійснили робочу поїздку до сільських соціальних об’єктів.

  Візит розпочався із відвідин фельдшерського пункту в Лопатинці, де керівники ознайомилися із роботою закладу.  Щодо Мервинського ФП, у якому теж побували керівники, стало відомо, що вже другий день працює фельдшер. До цього часу це було вакантне місце. Але залишилась проблема ремонту приміщення пункту. У розмові сільський  голова Дмитро Грицай повідомив, що зараз ідуть ремонтні роботи в іншому приміщенні, куди й “переселять” фельдшерський пункт. 

  У Чагові працівники медичного закладу розповіли про стан укладення декларацій між жителями та сімейними лікарями.  У цьому ж селі керівники району не оминули  і  дошкільний навчальний заклад,  ознайомились із його життєдіяльністю. Також були приємно здивовані, що завдяки співпраці сільської ради, педагогічного колективу та батьків вдається підтримувати освітній заклад в належному стані, де створено всі умови для навчально-виховної роботи та розвитку дітей. Такі ж умови районні очільники спостерігали у Медівському дитячому садку.

  Перебуваючи у  Великоростівському  та Медівському лікувальних закладах та спілкуючись із медпрацівниками, Галина Василівна та Людмила Станіславівна ознайомилися із проблемними питаннями даних установ, в основному це - ремонт та утримання приміщень.