Робоча зустріч із молокозаготівельниками

 4  лютого 2014 року голова районної Ради Володимир Токарчук зустрівся із представниками молокопереробних підприємств щодо заготівлі молока в особистих селянських господарствах району.

Володимир Токарчук зазначив, що населення району є основним постачальником молочної сировини на переробні підприємства. Щоб сприяти розвитку особистих селянських господарств та стимулювати самозайнятість населення ціни на молоко повинні протягом  року бути стабільними і утримуватися на рівні  2,70 – 3,00 грн.

Разом із тим, голова Ради  акцентував увагу на необхідності обов’язкового систематичного лабораторного контролю молока, що надходить від населення.

 У ситуації, що склалася, оптимальною на думку Токарчука В.П. формою співпраці виробників молочної сировини та молокопереробних підприємств є створення у кожній сільській громаді обслуговуючих кооперативів по заготівлі молока. Це забезпечить дотримання ветеринарно-санітарних вимог щодо заготівлі молока в населення, сприятиме створенню нових робочих місць та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

Користуючись нагодою, голова Ради запропонував молокозаготівельників взяти участь у загальних зборах громадян, що відбудуться у територіальних громадах району протягом лютого–березня поточного  року.

 У результаті зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю районної влади та переробних підприємств щодо організації заготівлі молока у населення шляхом розвитку мережі обслуговуючих кооперативів на території району.