Робочий візит до опорної школи

  30 січня керівники районної Ради Галина Лошак та Олег Чугункін здійснили робочий візит до ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів з метою вивчення стану проведення ремонтних робіт.

  На даний час у рамках “пілотного” проекту опорних шкіл іноземною компанією “Save the Children Federation Inc.” завершуються роботи по заміні вікон у приміщенні школи. Уже реконструйовано 78 віконних рам. Йдуть роботи по облаштуванню внутрішніх вбиралень на 1-ому та 2-ому поверхах. Ця ж компанія планує заміну 4 дверних блоків, у тому числі і вхідні двері.

  Міжнародною компанією “Western NIS Enterprise Fund” у шкільні кабінети хімії та біології закуплено лабораторне обладнання та меблі на загальну суму 92,6 тис.грн.

  Також за підтримки USAID компанія “Кімонікс Інтернешнл Інк” придбала для навчального закладу інтерактивний комплекс, що складається із короткофокусного проектора, інтерактивної дошки, комп’ютерного класу (10 учнівських комп’ютерів та вчительського ноутбука). Загальна вартість цього комплекту 212,2 тис.грн.

  За кошти державної субвенції у сумі 179,5 тис.грн. закуплено обладнання у кабінет фізики. До того ж, за державні кошти придбано 12 ноутбуків (загальна вартість 117 720 грн.), 12 телевізорів (загальна вартість 141 490 грн.) та проектор (вартість 11 040 грн.).

  Під час розмови із дирекцією школи керівники районної Ради зазначили, що у рамках проекту міжнародної технічної допомоги опорний заклад дійсно зможе значно покращити рівень освіти. Позитив опорної школи – це сучасні класи та якісна освіта. І рішення сесії районної Ради про створення опорної школи – це свідомий, виважений продуманий крок у майбутнє, який забезпечить рівний доступ всіх дітей до якісної освіти. Адже головним для кожного дорослого є діти, їх потреби, інтереси, мрії. А діти – це наше майбутнє.