Робочий візит голови районної Ради до села Юшківці

  13 червня голова районної Ради Галина Лошак із робочим візитом відвідала громаду села Юшківці. Одною із причин здійснення даного візиту стало підвезення місцевих дітей до школи. Адже рішенням Оратівської селищної ради ліквідовано Юшківецьку філію Оратівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Тому батьки занепокоєні у тому, до якої школи підвозитимуться їхні діти: до Балабанівської чи Оратівської? Вони висловили свою пропозицію, щоби школярів підвозили до школи смт Оратів. Галина Лошак, спілкуючись із жителями села, повідомила, що кожне питання, що стосується майбутнього дітей детально вивчається районною Радою. Тому й слушна батьківська пропозиція обов’язково візьметься до уваги та розглядатиметься на засіданнях ближчих сесій.

  Окрім цього, представники громади села перед головою районної Ради та головою сільської ради піднімали питання забезпечення фармацевтичними препаратами фельдшерського пункту. На що Галина Василівна запропонувала розробити сільську програму з метою придбання ліків.

  Обговорювали й такі питання: закупівельна ціна на молоко, ремонт під’їзної дороги до села, продаж у місцевих магазинах несвіжих продуктів харчування та алкогольних напоїв, вивіз сміття та інші.

  Під час розмови Галина Лошак повідомила присутнім про дотації на утримання молодняку та придбання молокоапаратів. Запропонувала створити кооператив по збору молока, що дасть змогу на тільки йти в ногу з часом, а й забезпечить робочими місцями. Що ж до ремонту дороги, голова районної Ради повідомила про проведені у районі дорожні роботи та подальші плани у цьому напрямку: “По першій можливості будемо ремонтувати дорогу і до вашого села”. А зауваження щодо роботи торгівельних точок зразу ж у присутності людей в телефонному режимі передала керівнику районного управління  Держпродспоживслужби.

  Особливо сільських жителів турбували земельні питання: наділи,  плата за оренду землі. На даний час у Юшківцях змінився орендар, це підприємство “Кернел”.  Так склалося, що в цей час усім присутнім довелося зустрітися із представником агрофірми Миколою Буговим. Тому усі побажання та пропозиції щодо розвитку сільської громади люди висловлювали саме йому. Вони наводили приклад відносин орендаря та орендаторів у сусідній Рожичні, де працює підприємство “Ескіт”, керівником якого є Петро Виходзь. За його допомоги реконструйовано приміщення дитячого садка, проведено ремонт під’їзної та сільських доріг,  постійно здійснюються  роботи з благоустрою та надається  посильна допомога жителям села.

  На завершення зустрічі голова районної Ради рекомендувала сільському голові  та активу села активніше включатись у конкурси щодо розвитку та залучати інвестиції.