Розширене засідання колегії РДА

  27 лютого відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації за підсумками роботи у 2017 році.

  У засіданні взяли участь голова районної Ради Галина Лошак, голова райдержадміністрації Олег Чугункін,  директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, а також члени колегії, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, представники медичних та освітянських закладів району, представники ЗМІ.

  На початку засідання колегії учасники зібрання мали можливість переглянути відеопрезентацію “Вінниччина – 2017: від викликів, до конкретних справ”.

  Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік проінформував перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук.

  Під час засідання колегії Галина Лошак зауважила, що позитивний результат у вирішенні тих чи інших питань соціально-економічного розвитку Оратівщини залежить насамперед від ефективної співпраці між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатським корпусом та громадськістю.

  Також у ході роботи колегії Людмила Грабович спільно з керівником Вінницького обласного медико-статичного інформаційно-аналітичного центру Василем Железняком детально зупинились на етапах впровадження медичної реформи.