Щира подяка за допомогу 30-ій бригаді!

Шановні жителі Оратівщини!

  Ви постійно цінуєте благородну справу захисників українських земель, тому завжди активно берете участь у неодноразових благодійних акціях в організації допомоги військовим.

  На початку жовтня районною Радою було ініційовано збір продуктів харчування з метою підтримки бійців у зоні проведення АТО. Вами зібрано майже 20 т гуманітарної допомоги, яка відправлена 21 жовтня.

  Овочі, фрукти, домашню консервацію, сало, крупи, цукор, олію, питну воду передано 30-ій окремій механізованій бригаді, що дислокується поблизу Новотроїцького та Старогнатівки Донецької області.

  Хочеться відзначити усі сільські громади та їхніх очільників, які відразу відгукнулись та долучились до збирання продуктів. Зокрема, цього разу особливо щедрими були жителі територіальних громад селища Оратів та сіл Балабанівка, Велика Ростівка, Животівка, Заруддя, Кошлани, Лопатинка, Новоживотів, Оратів, Рожична, Фронтівка, Чернявка, Човновиця, Яблуновиця, Якимівка. Ви добре розумієте, що ваша доброчинність полегшить нелегку службу нашим бійцям на благо Української держави.

  Приємно й те, що у численний раз підставили своє плече підмоги місцеві підприємці: Сплодитель П.Т., Шевчук О.П., Виходзь Ю.П., Сандул В.І., Картовий П.М., Грох В.П., Волкотруб С.М., Гецко В.А., Пашковський М.А., Мотузюк М.В., Салій А.В., Ковтун В.І., Зрубовенко А.А., Любарський І.І., Мороз В.Б., Шевчук В.В., Кириленко В.О. Це люди, які без усіляких заперечень забезпечили пальним транспорт, що перевозив передачу.

 Завантаження зібраної провізії теж відбулося дуже швидко та ефективно. Працівники районних організацій та установ протягом двох годин злагоджено та по-господарськи виконали цю роботу.

  Водію Володимиру Панасюку довелось за кермом подолати більше двох тисяч кілометрів, їхав він без напарника. Але гуманітарний вантаж за власним бажанням супроводжував Руслан Карімуллін, юнак із селища Оратів, студент Вінницького національного медуніверситету ім. М.І. Пирогова. Під час літніх канікул він, будучи у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю, кваліфіковано допомагав на східному фронті пораненим військовим та цивільному населенню. Нині, навчаючись у медичному закладі, знає проблеми бійців 30-ої бригади, з яким побратався влітку. Знає про них і його мати – Тамара Іванівна. Вона й підказала, кому й куди необхідна допомога.

  Протягом двох діб провізію доставили до тих, хто її потребує. Все розвезли на передові блокпости, не залишаючи на тилових базах.

  Руслан на словах передав вдячність солдатів: “ Хлопці дякують всім і за все, особливо за домашню консервацію. Вони навіть підмітили, що номер вантажівки такий, як і номер їхньої військової частини. Кажуть, що ці щедрі дарунки допоможуть їм у всьому!”

  Дорогі мої земляки!

  Тож прийміть слова Великої Подяки за Вашу активну громадянську позицію, за Доброту, Людяність та Милосердя! Ваше сприяння у спорядженні вантажу, ваша допомога підтримує наших героїв. І хоча в 30-ій окремій механізованій бригаді немає нікого із Оратівського району, але там – наші хлопці! Вони – Українці, вони – Патріоти! Тому є впевненість, що завдяки нашій єдності буде перемога та мир в Україні! А віра в краще дає силу для подвигів, віра в неймовірне спонукає до дії, а бажання допомагати людям сіє добро.

 

  Голова районної Ради Галина Лошак