Селекторне засідання колегії облдержадміністрації

9 вересня районне керівництво  та голови селищної, сільських рад були присутні на селекторному  засіданні колегії обласної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка.

Під час засідання було розглянуто декілька важливих питань, а саме: про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до проходження осінньо-зимового періоду 2016-2017 років та про запобігання захворюванню свиней африканською чумою.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков доповів про стан підготовки до опалювального сезону та наголосив, що всі підготовчі роботи повинні бути завершені до 1 жовтня 2016 року. Заступник голови ОДА Василь Броварник, в свою чергу, поінформував про те, що райони області готові до опалювального сезону на рівні 87%.

Під час розгляду другого питання виступив начальник Головного управління Держпродспоживслужби  Григорій Сидорук, який повідомив, що з 19 по 24 вересня відбудеться семінар з керівниками свиногосподарств за участю науковців, де будуть обговорюватись методи запобігання захворюваності свиней африканською чумою. Також він наголосив, що збудник інфекції розвивається лише в організмі свиней, тому для людського організму не становить загрози.