Семінар-нарада з селищним, сільськими головами та секретарями місцевих рад

  13 грудня під керівництвом голови районної Ради Галини Василівни Лошак відбувся семінар-нарада із селищним, сільськими головами та секретарями місцевих рад.  Під час наради було розглянуто ряд питань.

  Про встановлення органами місцевого самоврядування ставок місцевих податків і зборів відповідно до чинного законодавства повідомили заступник начальника – начальник Оратівського відділення Немирівської ОДПІ Дмитрик Любов Вікторівна та головний державний ревізор-інспектор Оратівського відділення Немирівської ОДПІ Тупіцька Людмила Миколаївна.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Куліда Жанна Олександрівна проінформувала про зміни у чинному законодавстві з питань соціального захисту населення.

 Про персональну відповідальність керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти розповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Барановський Федір Федорович.

  Консультант загального відділу виконавчого апарату районної Ради Чумак Ольга Василівна повідомила про зміни в методичних рекомендаціях щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.