Серпнева конференція педагогічних працівників 219 року

  28 серпня голова районної Ради Галина Василівна Лошак взяла участь у щорічній серпневій конференції педагогічних працівників.

  З доповіддю «Про підсумки роботи закладів освіти району у 2018-2019 навчальному році   та завдання на на поточний навчальний рік» виступив начальник відділу освіти Барановський Ф.Ф.

  В обговоренні доповіді взяли участь Лебединська Т.А., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Скоморошки, Крук С.Д., директор ЗОШ І-ІІ ступенів с. Кожанка, Ковтун О.В., завідуюча ДНЗ «Сонечко» с. Скала, Дубінецька М.В., голова районної організації профспілки працівників освіти, Чугункін О.П., голова Оратівської РДА.

  З вітальним словом до учасників конференції звернулася Лошак Г.В., яка акцентувала увагу на тому, що жодна школа цього року в районі не була ліквідована, не дивлячись на те, що питання малокомплектних шкіл гостро стоїть на порядку денному. Разом з тим голова районої Ради зауважила, що працювати в школі в умовах реформи важко, але впевнена, що вчителі справляться з усіма труднощами. Вони зуміють виховати дітей, які стануть щасливими, успішними і багатими людьми. Галина Василівна подякувала освітянам за їхню працю, побажала успішного навчального року та вдячних учнів.

  За результатами роботи кращим працівникам були вручені грамоти.