Сесія районної ради: затверджено районний бюджет на 2015 рік

  23 січня 2015 року відбулася 32 сесія районної Ради 6 скликання. У пленарному засіданні взяли участь голова райдержадміністрації та її заступники, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, селищний, сільські голови, місцеві ЗМІ.

   Присутні на сесії вшанували хвилиною мовчання пам’ять мирних жителів і військових, що загинули у зоні проведення АТО.

  Спочатку депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації Надії Мельничук про здійснення делегованих районною Радою повноважень щодо соціально-економічного і культурного розвитку району за підсумками 2014 року. В обговоренні звіту виступили депутати районної Ради О. П. Шевчук, П. Т. Сплодитель.

  Після цього депутати затвердили ряд районних програм. Зокрема, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Микола Янковий представив програму економічного і соціального розвитку Оратівського району на 2015 рік та районну програму розвитку малого та  середнього підприємництва. Заслухавши і обговоривши інформації депутати ухвалили відповідні рішення.

  Також одностайно було затверджено програму розвитку фізичної культури і спорту в Оратівському районі на 2015-2016 роки та комплексну програму енергозбереження Оратівського району 2015-2020 роки.

  Далі депутати перейшли до розгляду одного з найважливіших питань сесії про затвердження районного бюджету на 2015 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Марчук докладно проінформував присутніх про основні показники проекту районного бюджету на 2015 рік. Ці показники сформовані фінансовим управлінням райдержадміністрації згідно з встановленим порядком на основі бюджетних запитів розпорядників коштів районного бюджету, детально обговорені за участю розпорядників коштів і схвалені районною державною адміністрацією. Після детального обговорення з урахуванням змін та доповнень, внесених на сесії, депутати районної Ради одноголосно затвердили бюджет на цей рік.

  Загалом на сесію було внесено 21 питання. За результатами розгляду були ухвалені відповідні рішення. 

  Із рішеннями сесії детальніше можна ознайомитися на сайті районної Ради.