Шана воїнам-інтернаціоналістам

  15 лютого у день виведення радянських військ із Афганістану в Україні ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, тих, кому довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

  Цього дня за традицією у смт Оратові біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам пройшов мітинг-реквієм за участю посадових осіб районної Ради та райдержадміністрації, селищного голови, воїнів-інтернаціоналістів району, представників трудових колективів та мешканців селища.

  Звертаючись до учасників мітингу перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, заступник голови районної Ради Олег Чугункін, Оратівський селищний голова Ігор Барський, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Іван Руденко, наголосили, що з часу як останній радянський солдат покинув афганську землю минуло 28 років, але сльози матерів і вдів не висихають і досі. Висловили щирі слова вдячності і шани всім, хто виконував бойові накази у мирний час; хто був і сьогодні є прикладом мужності і відваги, борцями за справедливість і повагу до людської гідності, за суверенність і незалежність України.

  Вшановуючи пам’ять загиблих учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам.

  Також заходи відбулися у селі Кожанка, де учасники зібрання вклонилися пам’яті героїв, вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув виконуючи інтернаціональний обов’язок.