Шановні жителі Оратівського району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності України!

  22 січня 1919 року сталася визначна історична подія, що увінчала споконвічне прагнення українського народу до єдності та національного самоствердження, стала свідченням його міцної культурної та духовної цілісності.

  Сьогодні нам, як ніколи, важливо не лише належно оцінити вагомість самого факту возз’єднання українських земель в єдину соборну державу, а й враховувати уроки та помилки, які зберігає наша історична пам'ять.

  Ми повинні усвідомлювати, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти великої мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою будуть пишатися наші нащадки. Віримо, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. 

  Дозвольте у цей святковий день побажати Вам, шановні земляки, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

  Хай на нашій землі панують мир, взаєморозуміння та єдність. Нехай все задумане на користь і благо нашої держави та її громадян буде успішно реалізоване.

 

З повагою

голова районної Ради

Галина Лошак