Сходам громадян приорітетне значення

        Відповідно до рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради від 10.01.2014 під головуванням В.П. Токарчука, голови Оратівської районної Ради, 13.01.2014 відбулася нарада за участю селищного, сільських голів та працівників виконавчого апарату районної Ради.

        Детально обговорювалися питання підготовки та організації  проведення загальних зборів громадян за місцем проживання. В.П. Токарчук акцентував увагу на найважливіших питаннях місцевого та регіонального розвитку, що рекомендується  розглянути на зборах. Зокрема, селищний, сільські голови, депутати місцевих рад, дільничні інспектори міліції мають прозвітувати про свою роботу перед територіальними громадами. Також рекомендовано заслухати хід виконання стратегій розвитку відповідних територіальних громад на період до 2020 року, адже це сприятиме відпрацюванню актуальних проблем кожної територіальної громади.

      Голова районної Ради звернув особливу увагу на забезпечення максимальної участі у зборах мешканців тієї чи іншої громади. Також зауважив, що Татусяк С.П., голова обласної Ради, акцентував увагу на спільній діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо системного і покрокового відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади. На загальних зборах громадян обов’язково будуть присутні представники районної влади, а іід обласної Ради на сходи сіл їздитимуть голова, заступники, представники виконавчого апарату та депутати.

     Також на нараді обговорювалися проблеми забезпечення ремонту та утримання доріг у населених пунктах району, освітлення вулиць та підсумки передплатної кампанії на 2014 рік. У роботі взяли участь представники райавтодору, електричних мереж та поштового зв’язку у районі.