Спартакіада енергетиків у селищі Оратів

  26 травня на базі спортивного комплексу селища Оратів відбулись зональні змагання завершального перед фіналом етапу 12-ої Спартакіди ПАТ “Вінницяобленерго”.

    Учасників змагань вітали голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови РДА Василь Палюра, селищний голова Ігор Барський.

  “Сьогоднішня Спартакіада об’єднала вас, людей, які не зважаючи на повсякденні турботи, знаходять час для спорту. Адже найкращий варіант зберегти та укріпити своє здоров’я – це, звичайно, зайняття  спортом, - зазначила у своєму зверненні до спортсменів-енергетиків Галина Василівна, додавши: - Знаю, що кожна команда розраховує лише на перемогу. Тож бажаю всім вам перемоги сьогодні і щодня, як на ниві спортивного, так і професійного та особистого життя. Взагалі, кажуть, що життя для людини – це не прожитий вік, а час, що запам’ятався. Тож отримуйте від змагань заряд позитивних емоцій, бадьорості на весь рік до наступної Спартакіади. Міцного здоров’я, родинного затишку та всім нам мирного неба над головою!”

   10 команд енергетиків гостинно зустріли оратівськими короваями, українською піснею й танцем. Після привітань розпочались змагання, що проходили на базі спортивного комплексу та шкіл смт Оратів і Новоживотів.

  Згідно Положення Товариства дана Спартакіада працівників енергетики та електротехнічної промисловості проходить традиційно у 2 етапи. Змагання вже відбулись на Замостянських та Бершадських електромереж. Фінал відбудеться 2 червня на базі Хмільницьких ЕМ.  Поограма включає змагання з 7-ми видів спорту, а саме, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, міні-футболу, шашок та перетягування канату.