Святкування Дня місцевого самоврядування

          6 грудня в Оратівському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Усіх присутніх - депутатів районної Ради, селищного, сільських голів, секретарів, працівників виконавчих апаратів рад, ветеранів органів місцевого самоврядування привітав голова районної Ради В.П. Токарчук у вітальному слові він зазначив, що День місцевого самоврядування не лише підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю селищного, сільських голів, депутатів рад усіх рівнів та працівників апаратів місцевих рад.

Депутат обласної Ради від Оратівщини В.Ф. Яблонський подякував всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, побажав всього найкращого у розбудові самоврядності.

Міцного здоров’я та всіляких земних щедрот, щастя, здоров'я та сил, необхідних для виконання своєї основної місії - служіння людям, побажала присутнім голова районної державної адміністрації  Г.В. Кириленко, яка віддала вісім років роботі в Оратівській районній Раді та сьогодні є її депутатом.

З вітанням до присутніх у залі звернувся представник народного депутата України Г.М. Калетніка В.І. Янчук і вручив головам місцевих рад подяки та подарунки від народного депутата.

Згодом кращим представникам місцевого самоврядування було вручено відзнаки та цінні подарунки обласного та районного рівня.

На завершення В.П. Токарчук подякував за тісну і конструктивну співпрацю задля розвитку територіальних громад та поліпшення добробуту мешканців району, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування В.Ф. Яблонському, директору Вінницької філії ПАТ «Укртелеком», депутатові обласної Ради,  Г.В. Кириленко, голові райдержадміністрації, депутату районної Ради, побажав усім присутнім міцного здоров’я, життєвої наснаги, плідної праці задля подальшого розвитку району, поліпшення добробуту жителів та зростання їх громадської активності, спрямованої на вирішення місцевих проблем.