Свято для дітей – вдалося!

  Сьогодні у районному центрі відзначали Міжнародний день захисту дітей ( свято перенесене у зв’язку з оголошеними днями жалоби 31 травня та 1 червня по загиблому на сході країни військовослужбовцю Ярославу Дашкевичу).

  Цьогорічне свято для дітей, як ніколи, було наповнене радістю, веселістю, талантами та атракціонами.  У святі взяло участь більше півсотні маленьких жителів району.

  Із вітальними словами до присутніх на центральній площі селища звернулись голова районної Ради Галина Лошак, голова РДА Олег Чугункін та селищний голова Ігор Барський, побажавши дітям щасливого та мирного дитинства. Голова районної Ради Галина Лошак у своєму святковому зверненні наголосила на тому, що організатори свята доклали усіх зусиль, щоб захід вдався надзвичайно гарним та чудовим. Також звучали слова подяки меценатам свята: Петру Виходзю, Олександру Шевчуку, Сергію Волкотрубу, Сергію Сапожнику та усім, хто долучився до організації та проведення свята. 

  Під час заходу були нагороджені найкращі учні шкіл району.

  Продовженням свята стали розваги на батутах, ігрових знаряддях, проведення різноманітних конкурсів та майстер-класів, безкоштовне морозиво та солодка вата.

  Цього ж дня відбулось відкриття міні-футбольного поля, що побудоване за сприяння народного депутата України Руслана Демчака.

  Веселі та задоволені діти повертались зі свята. Адже вони, окрім розваг, мали нагоду познайомитися із новими друзями, поділитися враженнями із однолітками. Щиро віриться, що цей святковий день запам’ятається дітям надовго.