Свято для маленьких та юних жителів району

  1 червня на центральній площі селища Оратів відбулось районне свято “Хай сонцю і квітам всміхаються діти”, присвячене маленьким оратівчанам до Міжнародного дня захисту дітей. Водночас це  й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість та наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

  Розпочалось свято дитячою урочистою ходою від центру естетичного виховання до площі Героїв Майдану. Діти гордо несли полотнище Державного стягу.

  Юних мешканців району зі святом привітали голова районної Ради Галина Лошак та перший заступник голови РДА Василь Поліщук. Галина Василівна,  звертаючись до дітей, зауважила: "Пам’ятайте, що дитинство – це безцінний дар, тому приймайте його з вдячністю. Намагайтеся плідно використовувати всі переваги цієї прекрасної миті життя. А ми, дорослі, вам допоможемо усіма зусиллями”. Також побажала всім дітям бути здоровими, завжди усміхненими, впевнено дивитись у майбутнє. 

  Найталановитіших  дітей було нагороджено Подяками районної Ради та райдержадміністрації.

  Під час проведення свята діти співали пісень, танцювали беручи участь у концертній програмі. Разом з тим, проявляли свої вміння у майстер-класах. Також для дітей було проведено правову вікторину, острів загадок, літературний “базар”, виставку дитячої творчості, конкурс малюнків на асфальті, спортивні змагання.

  Серед розваг для дітлахів представлено спецавтотранспорт: пожежний автомобіль, автомобіль швидкої допомоги та зернозбиральний комбайн.

  Учасники святкового дійства отримали багато позитивних вражень та емоцій.