Свято Миколая для дітлахів району

  Святий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на день пам’яті святителя діти - бо для них то означає веселе свято й подарунки.

  Здавна вважається, що святий Миколай є покровителем і заступником дітей, а також мандрівників і мореплавців. Але у цей день саме діти найбільше чекають на чудо, оскільки знають, що за їх слухняність, гарну поведінку та ввічливість дідусь Миколай обов’язково принесе їм «миколайчики».

 Так і до найчемніших дітлахів району завітало свято св. Миколая. Цей гарний та казковий захід відбувся 16 грудня в ошатній залі районного Будинку культури, у якому взяли участь діти незахищених категорій: діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

  Привітали дітей зі святом голова районної Ради Галина Лошак, керівник апарату райдержадміністрації Катерина Черевична. Також  для дітей театральні артисти  із Вінниці підготували новорічну казку – виставу та розважальну програму.