Свято Першого дзвоника

  1 вересня у навчальних закладах району відбулося свято Першого дзвоника, що уже традиційно стало початком нового навчального року. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством, шкільними роками і дорослим життям. А для когось це свято стало першим у житті та покликало на перший урок.

  У більшості навчальних закладах району вітали із початком навчального року представники органів місцевого самоврядування та виконавчої гілки влади.

   Цього дня заступник голови районної Ради Олег Чугункін був присутній на святі в Новоживотівській загальноосвітній школі. Вітаючи школярів, педагогів та батьків із першим шкільним святом, побажав гарного навчального року, міцного здоров’я, успіхів, взаєморозуміння та натхнення.  Він зазначив, що цей день знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових вершин. Звертаючись до учнів, Олег Павлович наголосив, що запорукою успіху в житті є якісна освіта, тож потрібно максимально використовувати прикладати зусиль, щоб здобути найбільшу цінність для себе – знання.