Свято пісні та народного обряду

  6 червня, у третій день свята Святої трійці та Зелених свят, районний Будинок культури приймав учасників та гостей фестивалю “Наш край – піснями вишита стежина”, у рамках якого проходила атестація народних аматорських та дитячого зразкового колективу на підтвердження звання. Тому в районному закладі культури можна було насолоджуватися рідною серцю українською піснею, а у фойє – захоплюватись  виставкою майстрів флористики із села Підвисоке.

  Із вітальними словами до всіх присутніх звернулися перший заступник голови РДА Василь Поліщук, радник голови районної Ради Галина Колонюк, в.о.начальника відділу культури і туризму РДА Світлана Царук.

  Неповторне пісенне мистецтво глядачам дарували творчі колективи району. Неймовірне розмаїття народних пісень радували своєю проникливістю та емоційністю. Окрім української пісні, вони продемонстрували народні обряди, і разом з тим, колоритні самобутні костюми, що стали окрасою дійства. Виступ кожного колективу перетворився на справжнє інсценізоване свято.

  По завершенню заходу голова атестаційної комісії, завідуюча відділом збереження і розвитку народної творчості та аматорського мистецтва Обласного центру народної творчості  Гричанюк Любов Кирилівна висловила подяку усім учасникам, зазначивши, що всі колективи підтвердили свої почесні звання.