Свято Великодня – для усіх

   У суботу, 30 квітня, у смт Оратів за ініціативи районних депутатів від політичної партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” та Аграрної партії України відбувся Великодній ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції.

  У ярмарковому заході взяли участь ТОВ “Агробуд” (керівник Шевчук О.), АКПП “Золота нива” (керівник Картовий П.), СФГ “Ескіт” (керівник Виходзь П.), ФГ “Надія МВ” (керівник Мартинюк В.), ПП “Чагівське” (керівники Кириленко В. та Бурлака С.). Для покупців було запропоновано асортимент круп, борошно, зерно, олія, молочна продукція, м’ясо. Жителі району змогли придбати цю продукцію за цінами виробника.

  Серед відвідувачів ярмарку були і голова районної Ради Галина Лошак та заступник голови районної Ради Олег Чугункін, які висловили подяку організаторам та учасникам передсвяткового ярмарку.

  Цього ж дня керівництво районної Ради відвідали та привітали з Великоднем мешканців стаціонарного  відділення  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у с.Фронтівка. Також передали Пасхальні гостинці та предмети побуту як благодійну допомогу від учасників ярмаркового заходу. Мешканці центру в котрий раз переконались, що немає байдужості навколо них.