Свято високого патріотизму та поваги до рідної землі у с. Осична

 Свято високого патріотизму та поваги до рідної землі, свято радості та позитивних емоцій, свято танцю та пісні відбулось 3 червня у селі Осична у рамках районного фестивалю “З Україною в серці”.

  Гурт “Радість” урочисто розпочав захід хореографічною композицією, якою задав гарного настрою у залі місцевого Будинку культури.

  До присутніх звернулись голова районної Ради Галина Лошак та сільський голова Михайло Кошевнюк, які привітали усіх з прийдешнім святом та побажали жителям села та гостям гарного здоров’я, щастя, світлого та мирного майбутнього. Очільник села у своєму виступі  згадав односельчан-учасників антитерористичної операції, бажаючи їм швидкого повернення додому живими та здоровими. Також було відзначено переможців у сільських номінаціях, зокрема, у номінації “Кращий меценат культури” переміг Іван Ковтун, у номінації “Кращий сільський депутат” - Світлана Марущак, “Кращим працівником” названо Галину Холоденко, родина Василя та Людмили Ковтунів визнана “Кращою багатодітною сім’єю”,  “Кращий учитель” – Тетяна Коломієць, “Кращий вокальний ансамбль” – колектив “Осичнянські господині”, “Кращий танцювальний колектив” – гурт “Радість”, “Кращий соліст” – Рита Омельчук, “Кращий бібліотекар” – Катерина Панчук, “Кращий директор Будинку культури” – Тетяна Бойко, “Кращий хореограф” – Тетяна Сіромаха. Окрім того, за активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток культурної сфери району Тетяна Бойко та Тетяна Сіромаха нагороджені Подяками районної Ради та райдержадміністрації, Подяками від районного депутата Василя Ковтуна.

  Під час святкового концерту з уст аматорів сцени: Ольги Загороднюк, Ярослава Кулька, Марини Прудиус, Дани Волинець, Рити Омельчук,  Максима Герасимчука, “Осичнянських господинь” та “Подружок” лунали пісні, вірші та легенди патріотичної тематики. Старша та молодша групи танцювального колективу “Радість” дарували глядачам свої номери.    

  Ведучі в барвистих вишиванках Тетяна Бойко і Рита Омельчук майстерно справлялись із своїми обов’язками, підтримували атмосферу свята.

 За словами Галини Лошак, загальна атмосфера свята була пронизана духом свободи, любові до рідної  землі.

 Аудиторія глядачів, насолоджуючись концертом, мала можливість побачити й оцінити величезну працю, яку, завдяки постійним репетиціям,  вкладають у виступи маленькі та дорослі артисти. Разом з тим,  представлена чудова виставка робіт художньо-декоративного мистецтва у фойє закладу переконала усіх у тому, що місцеві жителі різнобічно талановиті.