Територаільна громада с.Животівка поспілкувалась з головою районної Ради

  4 березня голова районної Ради Галина Лошак відвідала Животівську сільську раду та взяла участь у загальних зборах громадян.

  На зібранні сільський голова Володимир Бабенко прозвітував перед громадою про виконані роботи в 2015 році, реалізацією програм соціально-економічного розвитку населеного пункту, а також ознайомив із перспективами розвитку на 2016 рік.

  Поряд із тим, було розглянуто ряд питань. Найбільше жителів територіальної громади хвилювали проблеми, а саме: розорювання пасовищ, благоустрій села, любительський вилов риби, ремонти  містка у селі  та доріг місцевого та загальнодержавного значення.

  Вислухавши всі проблеми, голова районної Ради надала змістовні відповіді на питання, які піднімались громадою. Також Галина Василівна наголосила на тих досягненнях, що відбулися у соціальному житті села, завдяки ТОВ “Агробуд” ( 98 400 грн. – ремонти дитсадка, ФАПу та школи, допомога церкві, новорічні подарунки для дітей), ДП “Біріт Надія” (18 300 грн. – облаштування пам’ятників, благоустрій села, допомога ветеранам), ПП “Животівка” (цегельний завод) ( 76 480 грн. – допомога дитсадку, ФАПу, благоустрій села), ФОП Поступайленко В.А., ФГ ТВ “Животівка” та ін.

  Галина Лошак відмітила ще й те, що не всі реформи, які реалізуються у селі, приведуть до його розквіту, а особливо реформа об’єднання територіальних громад в тому змісті, в якому подана сьогодні.