Традиційний районний фестиваль “Ти не зникнеш із карти, село” розпочав свою святкову ходу у Чернявці

  21 червня у селі Чернявка розпочато естафету конкурсу “Барви Оратаєвого краю” в рамках районного фестивалю “Ти не зникнеш із карти, село”. Культурно-мистецький захід спрямований на підтримку розвитку культури у районі, традиційних народних ремесел та благоустрою населених пунктів. Особливістю цього фестивалю є те, що у ньому задіяна кожна сільська громада району.

  Чернявська громада підготувалася до свята надзвичайно відповідально. Самі жителі та й гості називали захід справжнім святом.

  Відкриваючи фестиваль, голова районної Ради Галина Лошак зазначила, що Оратівщина наділена прекрасними селами та добрими й працьовитими людьми. Для того, щоб їх знали та бачили, потрібно організовувати такі заходи, як конкурси та фестивалі. Галина Василівна подякувала усім причетним до організації та проведення гарного свята.  Також вона відмітила позитивні зміни у життєдіяльності громади Чернявки, що відбулися завдяки зусиллям сільського голови Ганни Титоренко та керівника ФГ “Калина” Івана Любарського. 

  Сільські співочі колективи “Волошковий дивограй” та “Джерело”,  учні місцевої школи підготували чудову концертну програму, під час якої залюбки представляли свої таланти.

  Гості та учасники свята мали можливість оглянути виставки робіт місцевих умільців.

  Святковість, відповідальність, творчість та гостинність заходу вразили кожного присутнього!