Традиційний районний фестиваль “Ти не зникнеш із карти, село” розпочав свою святкову ходу у Животівці

  21 травня у селі Животівкарозпочато естафету районногоогляд-конкурсусільських закладів культури “Квітуй повік моя земле, Оратівський щедрий мій край” в рамках  районного фестивалю “Ти не зникнеш із карти, село” присв’ячений 40-річчю відновленняОратівського району.

  Святкові заходи розпочалися біля приміщення  Будинку культури із вручення запашного короваю голові районної Ради Галині Лошак та голові райдержадміністрації Олегу Чугункіну.

  У фойє розташувалась виставка декоративно-прикладного мистецтва умільців села, яка дивувала живописними та вишитими картинами, рушниками, серветками а також кольоровими писанками, витинанками та  різноманітними доробками.

  Родзинкою була виставка районного краєзнавчого музею присвячена сім’ї Маркевичів, які проживали у с. Животівка. Також, були представлені тематичні виставки присвячені видатним жителям с. Животівка.

  Концертну програму розпочав колектив художньої самодіяльності “Любисток”. На сцені звучали пісні від славнозвісної “Марічки”, колективу, що є учасником не тільки районних та обласних конкурсів, а й всеукраїнських. Свої талановиті виступи дарували і юні жителі села, вони демонстрували поетичні, гумористичні, пісенні, музичні й танцювальні твори. Глядачі, що з приємністю очікували на кожен наступний номер художньої самодіяльності, з вдячністю аплодували місцевим артистам.

  Зі словами вітань до присутніх у сільському закладі культури звернулась голова районної Ради Галина Лошак, голова РДА Олег Чугункін та Животівський сільський голова Володимир Бабенко. Галина Лошак  зазначила, що Оратівщина наділена прекрасними селами та добрими й працьовитими людьми. Для того, щоб їх знали та бачили, потрібно організовувати такі заходи, як конкурси та фестивалі. Галина Василівна подякувала усім причетним до організації та проведення гарного святапобажала жителям села здоров’я, розквіту та зміцніння. 

  Свято подарувало гарний настрій та задоволення, як учасникам концерту, так і глядачам.