Творчий конкурс у Сологубівці

  3 серпня у селі Сологубівка відбувся черговий творчий конкурс районного фестивалю “Ти не зникнеш із карти, село”.

   Взагалі, у цей день святковий настрій панував у Сологубівці. Усі поспішали до будинку культури, адже до цього заходу сільська рада на чолі із Федором Вітковським спільно із працівниками соціальних установ села підготували цікаву програму. Під час концерту місцеві митці демонстрували таланти у  своїх  виступах. Народні умільці  представляли свої здобутки, ділились досвідом та секретами ремесел.

  До цього ж свята проведено ремонт ділянки дороги, що у центрі населеного пункту. У цьому посприяв Анатолій Салій, керівник господарства  “Салій”.  Потрібно зауважити, що Анатолій Вікторович постійно підтримує жителів села. І навіть реалізація проекту освітлення вулиць села теж відбудеться за підтримки аграрія.

  На сільський  захід були запрошені голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови РДА Людмила Волощук, депутат районної Ради, місцевий аграрій Анатолій Салій,  представники журі конкурсу та ЗМІ.

  У вітальному слові Галина Лошак, звертаючись до жителів села, наголосила на тому, що кожен населений пункт району вражає своєю неповторністю та самобутністю, в тому числі і село Сологубівка. Вона побажала усім присутнім оптимізму на майбутнє та й далі продовжувати зберігати та шанувати українську пісню, слово та мистецтво.