У 2016 році на Вінниччині планується створення 3650 нових робочих місць

  14 квітня у місті Бар Вінницької області пройшло засідання колегії  «Підсумки соціально-економічного розвитку Вінницької області за І квартал 2016 року».

  До районного центру приїхали  голови районних рад  та районних адміністрацій, міські голови міст обласного значення , керівники обласних департаментів, управлінь, голови постійних комісій обласної Ради, керівники  силових структур області. У колегії взяли  участь голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

  Перед початком засідання відвідали Барський машинобудівний завод. Керівник підприємства Ілля Лук ознайомив гостей  з промисловою лінією з виробництва твердопаливних котлів, а також газових та палетних.  Крім цього на заводі  виготовляють верстати для закручування твіст-кришок на євробанки, верстати для розливу згущеного молока та верстати з виробництва бубликів. Їх завод випускає з 1958 року. На території колишнього СНГ  лише Барський машинобудівний завод продовжує випускати такі верстати. Попит є - купують  у Туреччину, Польщу,  Чехію,  країни Балтики. 

  Потім учасники заходу переїхали  до Барської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос». На універсальному майданчику зі спеціальним покриттям «СпортСмайл» саме займались  дві групи футболістів.  Дітям подарували  футбольні та волейбольні м’ячі.

  Сама нарада відбулась у приміщенні  Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету.

  Там голова Вінницької облради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили кращим  працівникам області державні нагороди за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю.

  Орден «За заслуги» 3 ступеню отримала Павлюк Світлана Валеріївна,  завідуюча офтольмалогічним відділенням Вінницького обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни.

  Орденом княгині Ольги ІІІ ступеню нагороджена  Бабійчук Тетяна Володимирівна, завідуюча терапевтичним відділення №3 Вінницького обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни.

  Почесне звання «Заслужений економіст України» вручили Тарасовій Валентині Петрівні, начальнику фінансового управління Іллінецької РДА.

  Звання «Заслужений лікар України» -  Шулікіній Людмилі Сергіївні, завідуючій терапевтичного відділення №3 Вінницького обласного о клінічного госпіталю для ветеранів війни.

  Викладач історії державного професійно-технічного навчального закладу Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту Вільчинська Зоя Володимирівна отримала звання «Заслужений працівник освіти України».

  Нагороджені Почесними грамотами Кабінету Міністрів України Сайнецька Клавдія Йосипівна, вчитель математики Клекотинської школи Шаргородського району та Черниш Тетяна Борисівна, заступник директор з виховної роботи Вінницького вищого професійного училища сфери послуг.

  Перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко, повідомляючи про підсумки соціально-економічного розвитку Вінницької області, нагадав, що у 2015 році реалізовано 19 інвестиційних проектів, завдяки яким створено 1640 нових робочих місць. Цього року планується створення ще 3650 робочих місць. Зокрема, на заводі з виготовлення холодильного обладнання  - 1500, реконстурція олієжиркомбінату  дасть 200 робочих місць, Барлінек - 300, «Вінницький бройлер» – 1350, «Люстдорф» – 50, фармацевтичний завод «Інфузія» -250 робочих місць.

  Виступаючи на нараді директор департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Горбович зауважила, що майбутнє тільки за сімейною медициною. 

  - На жаль, сьогодні вже втрачена сутність сімейної медицини при наявності підготовлених кадрів, - зазначила Людмила Олексіївна. -  Відсутня співпраця сімейних лікарів з вузькими спеціалістами. Низький рівень диспансеризації пацієнтів призводить до смертності і запущеності онкохвороб. Є перевантаження стаціонарних ліжок непрофільними хворими.

  Характеризуючи основні тенденції розвитку, виступаючими було зазначено, що на фоні інших регіонів України Вінницька область має позитивну динаміку і в питаннях промислового сектору, і у сфері сільського господарства, і в розвитку інфраструктури.

  Голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що усі пропозиції, напрацьовані на колегії будуть передані новому Уряду.