У Човновиці святкували 8 Березня

  Коли настає весна і на вулиці з’являються перші весняні квіти, приходить велике свято – Міжнародний жіночий день – 8 Березня.

  І хоча у цьому році весна ще не набрала повних обертів, бо зима не відступає від своїх позицій, але свято все одно приходить до жінок і в село, та у місто.

  Завітало 8 Березня і до Човновиці, яка славиться гарними людьми та великими талантами.

  Саме у переддень свята, 7 березня, у місцевому Будинку культури зібрались жителі та гості, щоб привітати сільських жінок та дівчат.

Жінки! Сьогодні ваше свято!

І на зорі, ще ранній час

Йде славний березень вітати

Живими квітами усіх вас.

  Такі слова звучали з уст чоловіків під час святкового концерту, в організацію й підготовку якого вони вклали багато сил та часу. Бо готуватися почали заздалегідь, ще із початку лютого проходили на репетиції у приміщення клубу. А щоб для жінок був приємний подарунок – нікому  про концертні номери не розповідали, все робили таємно.

  І насправді пісні, поезії, гуморески, що звучали зі сцени, були представлені чоловіками святково, романтично, а, головне, талановито. Адже головним організатором  цього дійства був директор Будинку культури Олександр Пеньковий, людина, яка виконує свою роботу бездоганно і вимагає від інших того ж. Тому вдало підготовлена святкова програма несла гарний настрій усім жінкам у залі. Багато ніжних та лагідних слів звучало про жінку, маму, бабусю.

  Голова районної Ради Галина Лошак теж завітала на це свято. Вона щиро  бажала усьому  човновицькому жіноцтву щасливої долі, міцного здоров’я та родинного затишку. Дякувала Галина Василівна й чоловікам за підготовлений чудовий концерт, який став приємним сюрпризом для усіх жінок.