У постійній комісії розглянули бюджетні питання

  24 жовтня цього року відбулося засідання постійної комісії районної Ради з питань економічного розвитку і бюджету. До порядку денного було внесено три питання. У засіданні взяв участь Чугункін О.П., заступник голови районної Ради.

  Начальник фінансового управління райдержадміністрації Марчук М.В. проінформував членів комісії про обсяг доходів і видатків районного бюджету у розрізі загального та спеціального фондів за підсумками трьох кварталів цього року. Відповідно до встановленого порядку депутати рекомендували на сесії затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року. Зокрема, обсяг доходів районного бюджету за звітний період становить 102431,5 тис.грн., з них по спеціальному фонду – 2828,2 тис.грн., обсяг видатків – 96391,8 тис.грн., з них по спеціальному фонду – 2695,5 тис.грн.

  Наступним питанням депутати розглянули проект змін до рішення про районний бюджет на поточний рік. Марчук М.В., начальник фінансового управління райдержадміністрації, запропонував частину коштів вільного залишку спрямувати на фінансування окремих видатків, зокрема: на охорону здоров’я – 446,8 тис.грн., на освіту – 28,5 тис.грн., на органи місцевого самоврядування – 151,5 тис.грн., на культуру – 12,0 тис.грн., а також на виконання єдиної комплексної правоохоронної програми – 50,0 тис.грн., програми забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень – 19,0 тис.грн. Також проект рішення передбачає перерозподіл кошторисних призначень по центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і по музичній школі у межах загального обсягу їх фінансування, передбаченого у районному бюджеті. Окремим блоком Марчук М.В., начальник фінансового управління райдержадміністрації, проінформував членів комісії про зміни до районного бюджету, що внесені розпорядженнями голови райдержадміністрації у міжсесійний період і потребують затвердження районною Радою.

  Кириленко Г.В., голова постійної комісії з питань економічного розвитку і бюджету, ознайомила присутніх із клопотаннями про виділення коштів із районного бюджету, що надійшли до районної Ради. Після детального обговорення комісією запропоновано додатково виділити кошти за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету. Зокрема, 50,0 тис.грн. - для ремонту шкільних автобусів, 35,0 тис.грн. - для забезпечення онкохворих медикаментами, 20,0 тис.грн. – на виконання комплексної програми мобілізації зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державної податкової служби району по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, 15,0 тис.грн. – на виконання програми безоплатної правової допомоги населенню Оратівського району.

  Заступник голови районної Ради Чугункін О.П. звернув увагу на необхідність  співфінансування у обсязі 50,0 тис.грн. Животівської сільської ради, як переможця обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

  У результаті обговорення депутати підтримали пропозиції і погодили зміни до районного бюджету з урахуванням доповнень до проекту рішення.

  На завершення депутати рекомендували затвердити на сесії районної Ради розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної Ради, видані у міжсесійний період відповідно до встановленого порядку.

  Зазначені питання комісією запропоновано внести питання на розгляд сесії районної Ради.