У районі привітали соціальних працівників

  Щорічно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це свято людей, які першими приймають на себе хвилю людських проблем і в міру своїх можливостей допомагають їх вирішувати. Налагодити стосунки між дітьми та батьками, підтримати одиноких людей у побуті, знайти робітнику порозуміння з керівництвом – ці та багато інших задач лежать саме на плечах працівників соціальної сфери.

  Напередодні професійного свята, 3 листопада, у районному Будинку культури відбулися урочисті з нагоди вшанування працівників соціальної сфери.

  Голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови РДА Василь Палюра привітали працівників з їхнім професійним святом та висловили щирі слова глибокої поваги та вдячності за той вагомий внесок, який соціальні працівники роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами соціально незахищених мешканців Оратівщини. До нагородження були представлені кращі працівники соціальної сфери району.

  Для усіх учасників свята гарний настрій та приємні емоції подарували колективи художньої самодіяльності районного Будинку культури.