У районі проходять загальні збори громадян

   10 лютого голова районної Ради Галина Лошак та голова райдержадміністрації Надія Мельничук взяли участь у загальних зборах громадян сіл Рожична та Оратівка.

  Надія Багінська, сільський голова, прозвітувала про проведену роботу щодо соціально-економічного розвитку сіл у минулому році, повідомила про основні завдання та напрямки життєдіяльності населених пунктів на 2016 рік.

  Під час проведення зборів громадами піднімались земельні проблеми,  питання ремонту доріг у населених пунктах, наведення порядку біля садиб та інші. Не обійшлось поза увагою і тема об’єднання територіальних громад, на що жителі одного і другого сіл відгукувались негативно.

  При підведенні підсумків загальних зборів виступили керівники району.

  Голова районної Ради у своєму виступі подякувала жителям за працю та розуміння. Особливі слова подяки були адресовані очільниці громад цих сіл Надії Борисівні, яка знаходить способи робити все можливе, аби в таких непростих умовах не лише існувати, а й певною мірою розвиватися. Вона щодня працює над сільськими проблемами, а особливо над тим, щоб запрацював дитячий садок  у селі Рожична. У цьому бере активну участь і СФГ “Ескіт”, яке планує  замінити вікна на енергозберігаючі у приміщенні майбутнього дитсадка. Але це лише невелика частина тієї роботи, яка виконується чи буде виконуватися за сприяння господарства. Взагалі, керівника господарства Петра Виходзя та всю його сім’ю  Галина Василівна назвала меценатами не тільки районного масштабу.  Їхня турбота та небайдужість сягнула і до Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. А в районі керівник СФГ надає допомогу  і тим громадам, де господарство не орендує землі.