У районі відзначили День медика

  15 червня у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Із теплими словами привітань до учасників свята звернулися керівники району та керівники районних закладів медицини. Вони щиро дякували медикам за сумлінну та нелегку працю, за вірність обраній професії, за врятовані людські життя та повернуте здоров’я.

  Голова районної Ради Галина Лошак у своєму вітальному слові побажала лікарям, медичним сестрам, санітарам, ветеранам-медикам натхнення і сили дбати про інших, тих, хто без фахової допомоги та підтримки не може обійтись. Також побажала усім медичним працівникам  гідно винести всі виклики сьогодення. Вона наголосила на тому, що районний депутатський корпус усіляко сприяє у поліпшенні матеріально-технічної бази та проведенні ремонтів у медичних закладах, створюючи комфортні умови, як для самих працівників, так і для пацієнтів.

  Кращих працівників медицини району вшанували Грамотами районної Ради,  райдержадміністрації та адміністрацій районних медичних закладів.

  Для усіх присутніх на святі лунали музичні вітання, підготовлені працівниками культури району.