У районі відзначили Всеукраїнський День бібліотек

  30 вересня в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників бібліотек. На свято зібралися працівники сільських закладів культури, а також Центральної районної бібліотеки та районної дитячої бібліотеки.

  Привітати з професійним святом завітали голова районної Ради Лошак Галина Василівна, заступник голови Оратівської районної державної адміністрації Волощук Людмила Станіславівна, які побажали всім присутнім миру, добра і злагоди, а також стабільності та впевненості у завтрашньому дні.

  Галина Василівна звернулась до присутніх із словами вдячності за велику місію, яку несуть у суспільстві працівники бібліотек, бо не зважаючи на нові технології, книжка завжди буде залишатися джерелом знань і досвіду, які передаються з  покоління в покоління.

  Кращих працівників бібліотечної справи було нагороджено почесними відзнаками районної державної адміністрації та районної Ради.

  Силами працівників культури районного Будинку культури до уваги всіх учасників святкових заходів запропонували концертну програму.