У районній лікарні відкрито новітнє рентгенологічне обладнання

  Для потреб Оратівської центральної районної лікарні придбано новітню цифрову мобільну рентгенологічну систему вартістю понад 2 млн.грн. Профінансовано обладнання коштами субвенції з державного бюджету – 2 млн.грн., що виділено  за сприяння народного депутата України Руслана Демчака, та підприємцями й населенням району – 288 тис.грн.

  01 лютого в районній лікарні відбулось урочисте відкриття початку роботи рентгенологічного обладнання. Право перерізати стрічку до нового кабінету, де встановлено систему, було надано народному депутату Руслану Демчаку  та голові районної Ради Галині Лошак.  Також у даному заході взяли участь перший заступник голови РДА Василь Поліщук, головний лікар ЦРЛ Микола Садик  та медичні працівники.

  За словами фахівців, переваги апарату «Cybermobil Plus 15/30» в його мобільності, високій якості одержуваних  зображень, швидкості та зручності роботи і, звичайно, економії часу. Але найголовніше – сучасний цифровий рентгенівський апарат зводить до мінімуму опромінення хворих під час процесу дослідження.

  Під час візиту до лікарні народний обранець та керівництво району відвідали відділення лікарні, у яких проведено ремонти з відновленням роботи систем водопостачання та водовідведення за рахунок районного бюджету та коштів агропідприємств  району. Також ознайомились із роботою медичного обладнання. а саме лазерної терапевтичної установки для лікування суглобів, що було придбано коштами з районної казни. Взагалі у VІ кварталі минулого року за кошти з районного бюджету було закуплено медичного устаткування та інструментарію для лікарні на загальну суму 426 тис.грн.