У районному Будинку культури відбувся концерт до Дня Конституції України

  Знаменно, що День Конституції ми зустрічаємо в червні, коли блакить неба і жовті лани зливаються в єдине велетенське знамено, що символізує нашу Україну.

  Однією з перших конституцій в Європі вважається конституція Пилипа Орлика, датована 5 квітня 1710 року, яка окреслила шляхи визвольних змагань кільком наступним поколінням українців, які пройшовши тяжкі випробування зберегли своє ім’я, свою гідність та честь.

  27 червня відбувся урочистий концерт  з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України та Дня державної служби.

  Із вітальними словами до присутніх у залі Будинку культури звернулися голова районної Ради Галина Лошак, голова РДА Олег Чугункін, селищний голова Ігор Барський. Вони побажали  доброго здоров’я миру та благополуччя. Галина Лошак у своєму вітання зазначила: “Сьогодні висловлюємо щирі слова подяки воїнам, які виконують конституційний обов’язок – вони захищають суверенітет і незалежність України, а також усім тим, хто щодня живе згідно тих прав і свобод, що закріплені в Конституції”. Вона наголосила на тому, що в цей день бійцям 24-ій механізованій бригаді буде відправлено благодійна допомогу, надану аграріями, підприємцями та небайдужими людьми. Також воїнам-землякам будуть передані  поштовим зв’язком  посилки із продуктами.

  Кращих працівників району було нагороджено Грамотами районної Ради та райдержадміністрації.

  Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім учасники святкового концерту, підготовленого творчими колективами району.