У районному центрі ремонтують дороги

    Тема стану доріг, особливо їх утримання і ремонту, є завжди актуальною та перебуває на постійному контролі у керівництва району. Практично в кожному населеному пункті району вона звучить гостро, адже дороги чи то загальнодержавного, чи місцевого значення – не в найкращому стані.

    Як покращити, у міру можливостей,  дорожнє покриття шляхом проведення ямкового ремонту, куди, в першу чергу, скерувати дорожньо-експлуатаційну службу неодноразово обговорювались на нарадах у голови районної Ради з Василем Янчуком, директором філії “Погребищенський райавтодор” ДП “Вінницький облавтодор” ВАТ “ДАК” АВТОМОБ. Але вирішення проблеми не завершилось лише кабінетним обговоренням. Заплановано  проведення  ямкового  ремонту  ділянки  дороги  загальнодержавного  значення, що  проходить  через  смт  Оратів.

  А  уже в другій половині травня розпочалися роботи з ямкового ремонту  вулиць  смт Оратів. 24 травня голова районної Ради Галина Лошак та заступник голови районної Ради Олег Чугункін перевірили стан проведення ремонтних робіт доріг у  районному центрі. Наразі дорожниками відремонтовано вулиці Героїв Майдану, Невського, завершуються роботи на Парковій. Заплановано відремонтувати вулицю Подільську. І  все  це  виконується  завдяки  ефективній  роботі  селищної  ради, зокрема, її  очільника  Ігоря  Барського.