У Рожичній та Оратівці відбулись загальні збори громадян

  07 лютого 2014 року голова районної Ради Володимир Токарчук, голова районної державної адміністрації Галина Кириленко, начальник відділу  Держземагенства в Оратівському районі Галина Лошак, депутат районної Ради Юрій Виходзь, дільничний  інспектор Андрій Дацюк взяли участь у загальних зборах громадян за місцем проживання у селах  Рожична та Оратівка.

    Розпочалися збори зі звіту сільського голови Надії Багінської про діяльність за 2013 рік. Також були окреслені плани і завдання на наступний рік. Члени територіальної громади належним чином оцінили роботу сільського голови і висловили підтримку, адже довіра людей дорожче всіх титулів.

 Депутат районної Ради Юрій Виходзь прозвітував про свою діяльність за минулий рік. Також заслухали звіт дільничного інспектора міліції щодо забезпечення правопорядку на території сіл.

  Перед присутніми виступили голова районної державної адміністрації Галина Кириленко і голова районної Ради Володимир Токарчук. Вони  зупинилися на питаннях благоустрою населених пунктів, зайнятості населення, співпраці громад із правоохоронними органами щодо забезпечення правопорядку, недостатності коштів районного бюджету для фінансування закладів охорони здоров’я тощо.

  Користуючись нагодою мешканці порушили перед районним керівництвом ряд питань, що сьогодні турбують територіальну громаду, а саме:

  • автомобільне сполучення;
  • розрахунки за оренду земельних паїв;
  • ціни на молоко;
  • будівництво вулиць, доріг у населених пунктах.

  За результатами зборів громадян ухвалено відповідні рішення. А висловлені пропозиції і зауваження обов’язково будуть враховані у подальшій діяльності органів місцевого самоврядування і місцевих органів виконавчої влади з метою сприяння у вирішенні проблем територіальної громади.