У селі Чагів відбулись загальні збори громадян

  21 березня відповідно до затвердженого графіка у с.Чагів відбулись загальні збори. Сільський голова Дмитро Грицай розпочав збори з ознайомлення порядку денного. Першим питанням був звіт  сільського голови про проведену роботу за минулий рік. Очільник  громади розповів про те, що вдалося зробити, а також окреслив основні проблеми, які потребують негайного вирішення. Це – ремонт сільських доріг, боротьба із стихійними сміттєзвалищами,  поліпшення роботи громадського водогону, облаштування кладовища та інші. У своєму виступі Дмитро Грицай відзначив активних односельчан за їх громадську позицію та подякував усім керівникам сільгосппідприємств за надану допомогу  для покращення соціально-економічного стану населеного пункту.Також відмітив, що у селі є три футбольні команди,  заплановано провести турнір з футболу за сприяння товаровиробників. З метою покращення благоустрою села у цьому році проводитиметься конкурс на кращу садибу. Піднімались й інші питання, серед них – реформа добровільного об’єднання територіальних громад, яка, за словами сільського голови: “Зачепила за живе!”. Він повідомив, що село Чагів спроможне стати центром об’єднаної територіальної громади.

  Директор місцевої школи Наталя Поліщук розповіла про діяльність навчально-виховного закладу. На даний час у школі навчається 117 учнів, а у перспективі передбачається збільшення кількості школярів. Керівник освітнього закладу відмітила активність учнів та учителів у районних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, окрім того, у школі проводяться різноманітні виховні заходи, завдяки яким діти стають справжніми патріотами. Неодноразово учні спільно із учителями та батьками  допомагали  бійцям в АТО. Наталя Григорівна є головою громадської організації “Чагівська”, яка розробила проект з утеплення стін приміщення школи “Тепла школа – рідна школа”, що братиме участь у 13 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

  Мали можливість виступити перед громадою депутат районної Ради Микола Мотузюк, який надав сельчанам роз’яснення  у земельних питаннях, керівник апарату райдержадміністрації Катерина Черевична, головний лікар ЦПМСД Ігор Якимович, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Жанна Куліда, дільничний інспектор поліції Віталій Жулінський, керівники базових сільськогосподарських підприємств. Взагалі, проведення загальних зборів дає можливість усім разом визначити пріоритети розвитку села, джерела фінансування, визначити, що є першочерговим та невідкладним у вирішенні. Свої бачення стосовно розвитку території громади висловила під час виступу і голова районної Ради Галина Лошак. Вона відмітила, що позитивним є те, коли сама громада шукає шляхи вирішення власних проблем. Приємно, що громадська організація вболіває за майбутнє та бере участь у конкурсі, що місцеві підприємства надають постійну та вагому   допомогу для села, що самі жителі проявляють турботу та переживають за майбутнє Чагова. Галина Василівна подякувала всім за плідну співпрацю.