У школи району придбано парти та комп’ютери

01 лютого народний депутат України Руслан Демчак у ході свого візиту до Оратівського району разом із керівництвом району відвідали Оратівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, що з 2016 року за рішенням депутатів районної Ради визначена опорною школою.

Директор школи Лариса Гнідунець презентуючи навчальний заклад, розповіла, що у рамках “пілотного” проекту опорних шкіл за рахунок міжнародних донорів USAID загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів смт Оратів отримано лабораторне  обладнання та меблі на суму 92,6 тис. грн., інтерактивний комплекс на суму 212,2 тис. грн., що включає: ноутбук, короткофокусний проектор, інтерактивна дошка, комп'ютерний клас з 10 учнівських комп'ютерів та 1 вчительський. Також замінено 79 вікон, проведено роботи  облаштування внутрішніх вбиралень та пандуса на суму близько 600 тис. грн. За кошти субвенції з обласного бюджету відділом освіти закуплено обладнання для фізичного кабінету на суму 179,5 тис. грн., ноутбук 12 шт. на суму 117720 грн., телевізор 12 шт. на суму 141490 грн., проектор 1 шт. на суму 11040 грн. Керівник навчального закладу зауважила й на тому, що опорна школа немає спортивного залу, є лише гімнастичний. Тому висловила гостям побажання педколективу, учнів та батьків у можливості будівництва спортивного залу.

Під час даної зустрічі Руслан Євгенійович вручив сертифікати  директорам шкіл смт Оратів, сіл Балабанівка, Новоживотів, Чагів, Скоморошки, Якимівка на отримання шкільних парт та комп’ютерного обладнання школі села Чернявка, загальна вартість становить 380 тис.грн. Спілкуючись із педагогами, народний депутат побажав усім мудрості та сил у реалізації освітянської реформи.

Також Руслан Євгенійович зустрівся із завідуючою дошкільного дитячого закладу “Сонечко” стм Оратів Наталією Рабчевською, яка подякувала депутату за майданчик, придбаний за його сприяння. Під час зустрічі Наталя Василівна ознайомила Руслана Демчака із життєдіяльністю ДНЗ.