У територіальній громаді села Лопатинка відбулись загальні збори

  18 березня у територіальній громаді села Лопатинка відбулись загальні збори. У роботі зборів взяли участь заступник голови районної Ради Олег Чугункін, голова районної райдержадміністрації Надія Мельничук, головний лікар ЦПМСД Ігор Якимович, дільничний інспектор.

  Розпочав  збори сільський голова Віктор Розумнюк звітом, у якому було зазначено про діяльність сільської ради, використання бюджетних коштів та наповнення бюджету в минулому році. Висловив подяку від усіх жителів керівнику ФГ “АгроСан” Сандулу Віктору, основному сільському аграрію, за надану допомогу у ремонтах НВК, ФАПу, проведення робіт з благоустрою на загальну суму 219 400 грн.

  Після звітування голови села присутні досить активно обговорювали проблеми, які є на території населеного пункту. Ввійшло в обговорення сельчан і питання щодо добровільного об’єднання громад.  Але позитивних відгуків на участь в об’єднанні не було. Долучився до цього питання і заступник голови районної Ради Олег Чугункін, який повідомив, що “найперш, потрібно пройти фінансову децентралізацію, лише потім запрацює адміністративно-територіальна реформа”. Відзначив громаду села як одну із діяльних у районі та подякував усім за роботу.