У “Золотій ниві” – надсучасна доїльна зала

  В АКПП “Золота нива”, що в селі Балабанівка, не тільки збережене тваринництво, а ще і його розвивають.

  У господарстві утримують і велику рогату худобу, і свиней. Звичайно, не в таких масштабах, як це було раніше, але цілий рік підприємство забезпечує робочими місцями.

  Керівник господарства Петро Картовий постійно працює над тим, щоб вивести напрямок молочного тваринництва на новий рівень. Головна мета – отримувати молоко високої якості, яке б відповідало вимогам екстра-класу, було конкурентноспроможною продукцію на ринку та приносило більший дохід господарству.

  Перший крок у цьому напрямку вже зроблено – це переоснащення ферми. Тож 23 червня відбулось відкриття доїльної зали, яка забезпечена обладнанням Брацлавського заводу. На сьогодні це одна із найновітніших доїльних зал підприємств в Україні. Вартість реконструкції та доїльного комплексу складає більше 5 млн.грн.  

  У доїльній залі запущений сучасний молокопровід. Завдяки цій установці молоко позбавляється контакту з навколишнім середовищем від моменту доїння до завантаження в молоковоз.

  Крім того, тут подбали і про працюючих. Під час реконструкції відремонтовано кімнати відпочинку, їдальню, санвузол, створено комфортні умови для тваринників.

  Голова районної Ради Галина Лошак та голова РДА Олег Чугункін побували на агропідприємстві та ознайомились із  його діяльністю.