Участь представників місцевого самоврядування району в семінарі, організованому ВОАОМС

  20 листопада у м. Немирів Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування організовано та проведено семінар з написання і реалізації грантових проектів для представників місцевого самоврядування Гайсинського, Липовецького, Немирівського, Тульчинського та Оратівського районів. Делегацію від Оратівського району представляли начальник відділу з питань діяльності рад виконавчого апарату районної Ради Сергій Вовкотруб,  сільські голови: Віктор Розумнюк (с.Лопатинка), Олександр Бахін (с.Оратів), Василь Бурлаченко (с.Яблуновиця), Лариса Куклич (с.Велика Ростівка). 

  Роботу семінару розпочав Володимир Репей, перший заступник керівника Секретаріату ВОАОМС, керівник Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів,  проінформувавши про роботу та результати роботи Асоціації в напрямку грантової діяльності. При цьому він зауважив на важливості грантової діяльності для розвитку громад. 

  Головний спеціаліст Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Вікторія Захарчук повідомила про співпрацю з грантодавцями, яких помилок уникати та нащо звертати увагу при роботі з проектами.

  Про можливості пошуку партнерів для реалізації грантових проектів та особливості роботи з ними інформувала завідувач Центру промоцій та зовнішніх зв’язків Аліна Саволюк.

  Заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій Вінницької області Сергій Войтенко доніс до учасників заходу інформацію про організацію співробітництва територіальних громад та зосередив увагу на законодавчому підґрунті укладання договорів.

  Директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталя Гижко висвітлила перспективи залучень інвестицій в громади та можливості, які надає співробітництво громад, навівши в приклад кращі практики районів у цьому напрямку.

  Також було проведено з учасниками семінару заняття на тему “Основи роботи з проектною заявкою”.