Урочисті проводи юнаків на строкову військову службу

  Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру,  що залишаються у людини на все життя.

  3 жовтня в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних сил України. В ошатній залі зібралися батьки, родичі, старшокласники, щоб провести юнаків. Завітали на захід і голова районної Ради Галина Лошак та заступник голови РДА Людмила Волощук. Галина Василівна, звертаючись до присутніх зазначила, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина, і разом з тим, служба в армії надасть хлопцям впевненості та мужності, навчить справжньої чоловічої дружби.

  Військовий комісар районного військового комісаріату Валерій Адісевич у своєму вітальному слові наголосив, що 21 оратівчанин району розпочне свою строкову службу, вони будуть надійною зміною прославлених дідів та прадідів.

  Отець Ярослав благословив завтрашніх солдат на новий відповідальний та важливий етап їхнього життя.

  До всіх побажань, що надійшли у цей день на адресу призовників, приєдналися учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури.