Урочисті заходи до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  9 травня, у цей славний день, ми згадуємо всіх, чиє життя забрала жорстока війна, низько вклоняємося та висловлюємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

  У всіх сільських громадах району відбулись урочистості з нагоди 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  У районному центрі урочистою ходою від площі біля Будинку культури керівництво району, солдатські вдови, діти війни, жителі селища, трудові колективи району, учнівська молодь та громадськість прямували до монументу Другої світової війни, де відбувся мітинг пам’яті.

  Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять жертв війни та поклали квіти до підніжжя пам’ятників.

  Зі словами привітань та побажань до учасників заходу звернулися голова районної Ради Галина Лошак, голова райдержадміністрації Олег Чугункін, селищний голова Ігор Барський.  Заступник військового комісара району Михайло Волос також привітав усіх зі святом та вручив нагрудні знаки “Учасник АТО” чотирьом оратівчанам.

  Тематичний концерт подарували учасники художньої самодіяльності району: працівники районного Будинку культури, музичної школи, танцювальні колективи “Веселкова мрія” та “Радість”.