Урочисті заходи до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  9 травня, у цей славний день, ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих українців, які не повернулися з тієї страшної війни, віддавши своє життя за наше з вами щасливе майбутнє,згадуємо всіх, чиє життя забрала жорстока війна, низько вклоняємося та висловлюємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

    У всіх сільських громадах району відбулись урочистості з нагоди 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  У районному центрі урочистою ходою від площі біля Будинку культури керівництво району,  діти війни, жителі селища, трудові колективи району, учнівська молодь та громадськість прямували до меморіалу  Другій світовій війні, де відбувся мітинг пам’яті.

  Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять жертв війни та поклали квіти до підніжжя пам’ятнику.

  Зі словами привітань до учасників заходу звернулися голова районної Ради Галина Лошак, голова райдержадміністрації Олег Чугункін, селищний голова Ігор Барський та голова районної організації ветеранів війни України Ніна Бикова. 

  Тематичний концерт подарували учасники художньої самодіяльності району: працівники районного Будинку культури,  танцювальний колектив “Веселкова мрія”.