Урочистості до Дня захисника Вітчизни

  13 жовтня у районному Будинку культури  зібралися представники влади району та селища, військовослужбовці, учасники АТО, громадськість краю з метою відзначення Дня захисника Вітчизни.

  Привітали краян зі святом голова районної Ради Галина Лошак, перший заступник голови РДА Василь Поліщук, селищний голова Ігор Барський.

  Зокрема, у своєму вітальному слові Галина Василівна наголосила, що “захисник країни – це мужнє ім’я несуть наші чоловіки. Адже за законами життя їм випала така відповідальна місія – захищати свою матір, дружину, доньку, захищати землю від ворогів”. Звитяжні подвиги захисників Вітчизни – це ті величні сторінки багатовікової історії, які глибоко закарбовані в пам’яті нашого народу. Це справжня школа патріотизму, насамперед, у вихованні молодих людей, що обирають своєю професією військову справу, щоб служити збереженню миру – як у своїй країні, так і поза її межами.

  Учасникам АТО, волонтерам було вручено Грамоти районної Ради та райдержадміністрації. Зал аплодував кожному, хто отримував нагороду, стоячи.

  Чудовий концерт для присутніх подарували працівники закладів культури району.

  Від зібрання до пам’ятників Тарасу Шевченку, загиблим воїнам у Другій світовій війні, воїнам-афганцям було покладено квіти.